در حال بارگذاری ...
  • هیات انتخاب آثار جشنواره تئاتر فجر اعلام کرد

    «رسم عاشقی آب ها» و «با کاروان سوخته» در میان آثار منتخب جشنواره فجر

    روابط عمومی سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، بر اساس نتایج اعلامی از میان ٦٠ اثر بررسی شده، ٢٠ اثر از ٢٠ استان کشور برای شرکت در جشنواره معرفی کرد. همچنین ١٠ اثر دیگر نیز برای اجرا در جشنواره فجر استانی انتخاب شدند.

    ️به گزارش تئاتر کرمان،  روابط عمومی سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، بر اساس نتایج اعلامی از میان ٦٠ اثر بررسی شده، ٢٠ اثر از ٢٠ استان کشور برای شرکت در جشنواره معرفی کرد . همچنین ١٠ اثر دیگر نیز برای اجرا در جشنواره فجر استانی انتخاب شدند.
    ️لازم به ذکر است بر اساس فراخوان جشنواره ظرفیت آثار این بخش ١٥ اثر اعلام شده بود، اما با موافقت دبیر این دوره از جشنواره ظرفیت آثار برگزیدگان استانی برای شرکت در جشنواره سی‌وششم به ٢٠ اثر افزایش یافت.
    ️فهرست آثار برگزیده به ترتیب حروف الفبا به شرح ذیل است:
    نتایج نهایی برگزیدگان استانی
    1- آواز ماهی‌ها در مرداب – فضل الله عمرانی- بوشهر
    2- آئیس- ندا اعتمادی کیا- منطقه آزاد اروند
    3- آئین دایره‌زدایی از یک در گچ مانده قفقازی- سجاد طهماسبی- همدان
    4- آیفون- سعید بادینی- سیستان و بلوچستان
    5- اعداد در بیابان- محمد سلامتی- هرمزگان
    6- با کاروان سوخته- سید حمید سجادی- کرمان
    7- پاشا- نازیلا ایرانزاد- آذربایجان شرقی
    8- تنهایی مفرط من- پیمان محمدی می‌آبادی- تهران
    9- حذفیات- مهدی ضیاءچمنی- خراسان رضوی
    10- دریا زدگی- مسعود بیگلریان- البرز
    11- دی و بهمن شصت هزار و پنج- سیاوش عالی پور- خوزستان
    12- روایت یک مرگ در خانه وا ده- وحید درویشی- گیلان
    13- زری سلطان- جعفر دل دل- یزد
    14- زیرزمین- بیژن مرادی- کرمانشاه
    15- سوپ بوقلمون- سینا علی پور- مازندران
    16- سون سی- مجتبی راوش- فارس
    17- شاه لیرک- افق ایرجی- مرکزی
    18- گیس گل- ایمان سالمی- کرمان جنوبی
    19- و خداوند درون یک مرد دو قلب قراد نداد- اکبر صادقی- اردبیل
    20- یک به علاوه دو- امیربهاور اکبرپور- چهارمحال بختیاری


    نتایج نهایی برگزیدگان فجر استانی 
    1- آناتومی تنهایی- حامد محبی- آذربایجان غربی
    2- بادبان و دریا را باد برده است- مصطفی محمدی/ هوشنگ عزیزی پور- چهارمحال بختیاری
    3- بدن مقدس- مهدی محمدی- مرکزی
    4- بر پدر هر چه دروغگو لعنت- حمیدرضا خسروی- مازندران
    5- پلکان- محمد احمدزاده- گیلان
    6- رسم عاشقی آبها- مازیار رفعتی- کرمان
    7- سرگذشت چند غریق به استشهاد دار و درخت- مهرداد علی پور- علی شفیعی- کهگیلویه و بویراحمد
    8- سورنا- امین رضایی- خراسان رضوی
    9- سولوی مرگ- سعید فیروزی- منطقه آزاد اروند
    10- شرتل- علی اصغر خطیب‌زاده- سمن




    مطالب مرتبط

    به بهانه حضور نمایش «رسم عاشقی آب ها» در جشنواره تئاتر فجر

گفتگو درگاه تئاتر کرمان با مازیار رفعتی
    به بهانه حضور نمایش «رسم عاشقی آب ها» در جشنواره تئاتر فجر

    گفتگو درگاه تئاتر کرمان با مازیار رفعتی

    سیاست دبیرخانه جشنواره تئاتر فجر در بها دادن به گروه های نمایش شهرستانی و هنرمندان جوان و مستعد شهرستان، سال تئاتری ویژه ای در راستای حضور بیشتر و خلاقانه تر هنرمندان شهرستان در آینده را نوید می دهد

    |

    نظرات کاربران