در حال بارگذاری ...
  • با اعلام نتایج هیئت داوران مشخص شد

    رقابت تنگاتنگ شرکت کنندگان جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان

    هیأت داوران پس از نظاره وبررسی آثار حاضر در این جشنواره طی سه روز، آرای خود را در بخش های مختلف اعلام کردند.

    به گزارش تئاتر کرمان، هیأت داوران نخستین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان پس از نظاره وبررسی آثار حاضر در این جشنواره طی سه روز آرای خود را در بخش‌های مختلف اعلام کردند.

    در بخش بروشور و هویت بصری با در نظر گرفتن عناصر گرافیکی و همچنین محتوای اطلاعات درونی بروشورهای نمایشهای حاضر در جشنواره از طراحان بروشورهای نمایش های  «مزرعه آفتابگردان» مهدی اسدی تبار از کرمانشاه،

    «زائری با دستان بسته» حسین عسکری از بروجرد و «نمایش کفتر به شرط چاقو»  اثر سعیده عبدالهی از دهلران ایلام قدر دانی کردند 
     در بخش موسیقی جوایز خود را مشترکا به آهنگسازان نمایش های «رهایی» علی خاتمی و احمد جعفری از تهران و همچنین قدرت برموز برای نمایش «طراده »  از جنوب کرمان شهرستان جیرفت اهدا شد و برگزیده جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به آهنگساز نمایش «منذور» محمد نادری از تهران اهدا شد 
    در بخش طراحی فضا ازطراحان فضای نمایش های «پا طلا » امیر رجب پور از استان قزوین و همچنین «هشتمین خانه»  هومن میر معنوی از رشت تقدیر و برگزیده جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره دیپلم افتخار به طراح نمایش «منذور»  ملیحه دهقانی از استان البرز اهدا شد.
    در بخش بازیگری زن ضمن تقدیر از متین زواشی بازیگر نمایش « پا طلا » از قزوین و طوبی رحمان نیا و بازیگر نمایش «هشتمین خانه »  از رشت بطور مشترک از دو نونهال ونوجوان حاضر در نمایش های «پا طلا » از قزوین الیسا کلهر و آریانا عفت طلب بازیگر نمایش « هشتمین خانه »  از رشت تقدیرشد 

     در این بخش جایزه رتبه سوم مشترکا به مرجان قاسمی بازیگر نمایش«حرم تا حرم» از دهلران ایلام و ساغر کیخا بازیگر نمایش «دزد شریف »  از زاهدان سیستان و بلوچستان تعلق گرفت .

    جایزه رتبه دوم به بازیگران نمایش «طراده » آرزو جعفری از جنوب کرمان و مارال ایزدبخش بازیگر نمایش «رهایی» از تهران اهدا گردید.

    رتبه اول وبرگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار به طور مشترک وبه هر کدام از بازیگران نمایش های «قطار ساعت هشت»  دلارام ترکی از تهران و همچنین حسنا قبادی برای بازی در نمایش «امام غریب » از ایلام اهدا شد.
    در بخش بازیگری مرد از  آقای مرتضی اسدی مرام عروسک گردان نمایش «مزرعه آفتابگردان»  از کرمانشاه و مهدی حبیبی عروسک گردان نمایش «سفر کوتاه و به یاد ماندنی»  از تهران نقدیر به عمل آمد . 
     رتبه سوم مشترکا به احمد جعفری بازیگر نمایش «رهایی»  از تهران و میثم سر آبادانی بازیگر نمایش« قالیچه نذری »  از مرکزی و آقای اکبر نظری بازیگر نمایش « پاطلا »  از قزوین اهدا شد.
     رتبه دوم این بخش مشترکا به مالک آبسالان بازیگر نمایش «حرم تا حرم» و سید پویا امامی بازیگر نمایش «منذور» از کرج اهدا شد. 
     رتبه اول و برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به طور مشترک به هر کدام از بازیگران نمایش های «کفتر به شرط چاقو»  مصطفی کولیوندی از دهلران ایلام و بهمن صفر زاده بازیگر نمایش «قطار ساعت هشت»  از تهران اهدا شد.
    بخش طرح وایده طبق رای هیئت  داوران ضمن تقدیر از سعید خیر الهی طراح و ایده پرداز نمایش «کفتر به شرط چاقو » از دهلران ایلام ، جایزه رتبه سوم به هومن میر معنوی طراح و ایده پرداز نمایش «هشتمین خانه » از رشت اهدا شد.

    همچنین جایزه رتبه دوم این بخش به مسعود براهیمی طراح و ایده پرداز نمایش «قطار ساعت هشت» تعلق گرفت

     رتبه اول شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار به سعید بادینی طراح وایده پرداز نمایش«دزد شریف» اهدا شد.
    در بخش کارگردانی هیئت داوران ضمن تقدیر از کارگردانان نمایش های «رهایی » احمد جعفری ومارال ایزد بخش و همچنین امیر رجب پور کارگردان نمایش «پا طلا » از استان قزوین جایزه رتبه سوم این بخش را به سعید بادینی کارگردان نمایش «دزد شریف» از زاهدان سیستان وبلوچستان اهدا کرد 
     رتبه دوم این بخش به مسعود براهیمی کارگردان نمایش «قطار ساعت هشت» از تهران تعلق گرفت
     رتبه اول وبرگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره ، دیپلم افتخار به پژمان شاهوردی کارگردان نمایش «زائری با دستان بسته»  از بروجرد لرستان اهدا شد.

    داوری بخش رقابتی جشنواره را آقایان دکتر اردشیر صالح پور، سیروس همتی و علی محمد رادمنش بر عهده دارند.




    نظرات کاربران