در حال بارگذاری ...
 • مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان:

  کمبود فضاهای فرهنگی و هنری برطرف می شود

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جمع اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گفت : با افتتاح و بهربرداری از تالار مرکزی کرمان بخش زیادی از کمبود فضاهای فرهنگی و هنری برطرف می شود

  به گزارش تئاتر کرمان، محمد رضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در جمع اهالی فرهنگ و هنر و رسانه گفت:

   با افتتاح و بهربرداری از تالار مرکزی کرمان بخش زیادی از کمبود فضاهای فرهنگی و هنری برطرف می‌شود.

  «محمدرضا علیزاده»خاطر نشان کرد: با آغاز بهربرداری از تالار کرمان در سال آینده و امکان استفاده مجدد از مجتمع فرهنگی و هنری پس از بازسازی و تجهیز ،بخش زیادی از مشکلات مرکز استان در زمینه فضاهای فرهنگی و هنری برطرف می شود .

  وی  افزود:طی پنج سال گذشته حرکت رو به رشدی در راستای ارتقای حوزه فرهنگی و هنری این استان آغاز شده و این حرکت تاکنون به نتایج مطلوبی رسیده است.

  علیزاده ادامه داد:خانه هنرمندان استان به ثبت رسیده است که می تواند به عنوان یک تشکل بخش خصوصی به صورت تخصصی، مسائل حوزه فرهنگی و هنری استان را مطالبه کند.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: طی دو سال گذشته بستری مطلوب در زمینه فعالیت های جامعه فرهنگی و هنری در این استان ایجاد شده و در این زمینه بخشی از مشکلات رفع و شده است و  با وجود تمام مشکلات؛ تلاش و برنامه ریزی و اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در راستای داشتن روابط و تعاملی نزدیک با جامعه فرهنگ و رسانه استان بوده است.
  مطالب مرتبط

  پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی

  پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی

  از ابتدایی ترین اعصار تا امروز هنر شریف نمایش ، همواره زبان گویای آدمی بوده و ای بسا سخن ها که زبان از بیان آن قاصر بوده؛ اما هنر نمایش به زبانی متفاوت بیان کرده است .

  |

  نظرات کاربران