در حال بارگذاری ...
نماینده تئاتر کرمان به جشنواره پروکانترا دعوت شد

«رکوئیم» به لهستان می رود

نمایش «رکوئیم» نوشته و کارگردانی ابراهیم عرب نژاد به فستیوال «پرو کانترا لهستان» می‌رود.

به گزارش تئاتر کرمان، «رکوئیم» نمایشی به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم عرب نژاد آذر ماه سال 97 در اولین دوره «جشنواره بین المللی تئاتر الف» اجرا شد و توانست در 4 بخش مختلف کاندیدای دریافت جایزه شود.

کاندیدای بهترین نمایشنامه، کاندیدای بهترین کارگردانی، کاندیدای بهترین بازیگر مرد و کاندیدای بهترین طراحی صحنه عنوان بخش هایی بود که «رکوئیم» در آن ها بیشتر درخشید.

حالا تنها پس از چند ماه از جشنواره تئاتر الف و به دلیل حضور تاتیانا مالیونسکا، رییس فستیوال پروکانترا لهستان، «رکوئیم» موفق شد تا به این جشنواره راه پیدا کند.

در هفدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر پروکانترا لهستان، آثاری از کشور های ایتالیا، روسیه، رمانی، لهستان، مراکش، گرجستان، کوبا و ایران حضور خواهند داشت.

این نمایش آذر ماه 97 در پلاتوی کانون هنر کرمان نیز اجرا شده است . در این نمایش محمد ترابی و مهدی ملکی به ایفای نقش می پردازند.مهدی صادقی به عنوان مشاور کارگردان در این اثر حضور داردو طراحی نور و صحنه «رکوئیم» را مسلم سلمانی  و طراح لباس این نمایش نیز نیلوفر وطنخواه است. 

گفتنی است اولین دوره جشنواره بین المللی صلح الف آذر ماه سال 97 به دبیری نادر برهانی مرند و توسط موسسه بین المللی الف در شهر تبریز برگزار شد.

 




نظرات کاربران