در حال بارگذاری ...

دبیران تخصصی و اجرایی جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند

در جلسه شورای سیاست گذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان که با حضور مدیرکل ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس انجمن نمایش و سایر اعضابرگزار شد، علاوه بر تصمیم گیری های نهایی در خصوص نحوه برپایی و میزبانی، دو دبیر تخصصی و اجرایی این جشنواره نیز معرفی شدند.

به گزارش تئاتر کرمان،  بر این اساس و طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، عبدالرضا قراری به عنوان دبیر تخصصی جشنواره و پور محسنی ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان به عنوان دبیر اجرایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند.

در این جلسه محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: جشنواره تئاتر در استان از جمله رویدادهای مهم وتاثیر گذاری است که تاکنون در سی دوره برگزاری خود شاهد حضور و تلاش گسترده هنرمندان وفعالان عرصه تئاتر استان بوده است.

وی با بیان این که امسال جشنواره تئاتر استان به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان برگزار می شود، افزود: جشنواره تئاتر استان بستری مناسب برای رشد و توسعه تئاتر  است و  این جشنواره بر تداوم و تثبیت این جایگاه و گسترش دایره مخاطبان تاثیرگذار است.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان از روز  ۲۵ تا ۲۸ ابان ماه جاری در شهرستان سیرجان برگزار می‌شود.
نظرات کاربران