در حال بارگذاری ...
 • دبیران تخصصی و اجرایی جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند

  در جلسه شورای سیاست گذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان که با حضور مدیرکل ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس انجمن نمایش و سایر اعضابرگزار شد، علاوه بر تصمیم گیری های نهایی در خصوص نحوه برپایی و میزبانی، دو دبیر تخصصی و اجرایی این جشنواره نیز معرفی شدند.

  به گزارش تئاتر کرمان،  بر این اساس و طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، عبدالرضا قراری به عنوان دبیر تخصصی جشنواره و پور محسنی ،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان به عنوان دبیر اجرایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند.

  در این جلسه محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: جشنواره تئاتر در استان از جمله رویدادهای مهم وتاثیر گذاری است که تاکنون در سی دوره برگزاری خود شاهد حضور و تلاش گسترده هنرمندان وفعالان عرصه تئاتر استان بوده است.

  وی با بیان این که امسال جشنواره تئاتر استان به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان برگزار می شود، افزود: جشنواره تئاتر استان بستری مناسب برای رشد و توسعه تئاتر  است و  این جشنواره بر تداوم و تثبیت این جایگاه و گسترش دایره مخاطبان تاثیرگذار است.

  سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان از روز  ۲۵ تا ۲۸ ابان ماه جاری در شهرستان سیرجان برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  داوران جشنواره مناطق تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

  داوران جشنواره مناطق تئاتر دانشگاهی معرفی شدند

  بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، فرهاد مهندس پور، آرش دادگر، عبدالرضا قراری، عباس جمالی و سام ایزدی اعضای هیات داوران جشنواره مناطق بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران را تشکیل می‌دهند.

  |

  با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمان :

جلسه هم اندیشی هنرمندان، صاحب نظران فرهنگی و مسئولان برگزار شد
  با حضور رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمان :

  جلسه هم اندیشی هنرمندان، صاحب نظران فرهنگی و مسئولان برگزار شد

  جلسه هم اندیشی هنرمندان و صاحب نظران فرهنگی با عنوان «هنر استان کرمان در ایینه نقد و نظر» با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ،فرمانده سپاه ثارالله ، رئیس صدا و سیما ،شهردار کرمان و رئیس انجمن هنرهای نمایشی کرمان برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران