در حال بارگذاری ...

هیئت انتخاب سی و یکمین جشنواره تئاتر کرمان معرفی شد

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان از ۲۵ تا ۲۸ ابان ماه جاری در شهرستان سیرجان برگزار می شود

به گزارش تئاتر کرمان،  با حکم مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان،  هیئت انتخاب سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان معرفی و آغاز به کار کرد.

بابک دقیقی، مازیار رشیدصالحی و محسن ایرانمنش به عنوان هیئت بررسی و انتخاب آثار متقاضی در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان معرفی و  فرآیند بازبینی ها را به صورت فیلم و برخی آثار به صورت  زنده شروع شد .

آثار متقاضی از شهرستان های کرمان، انار، رفسنجان، سیرجان ،کوهبنان و راور هستند.

همچنین در  جلسه شورای سیاستگذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان که با حضور مدیرکل ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس انجمن نمایش و سایر اعضابرگزار شد ؛علاوه بر تصمیم گیری های نهایی در خصوص نحوه برپایی و میزبانی ،دو دبیر تخصصی و اجرایی این جشنواره نیز معرفی شدند. 

 طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، عبدالرضا قراری به عنوان دبیر تخصصی جشنواره و پور محسنی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان به عنوان دبیر اجرایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند.

 
مطالب مرتبط

سکینه عرب‌نژاد، مترجم و فعال حوزۀ تئاتر کرمانی :

بحران‌ها انسان را به درون خود فرا می‌خواند
سکینه عرب‌نژاد، مترجم و فعال حوزۀ تئاتر کرمانی :

بحران‌ها انسان را به درون خود فرا می‌خواند

سکینه عرب‌نژاد مدیر مکتب هنری هزار و یکشب است که در طول سال‌های فعالیت‌ خود، حرفه‌ی اصلی‌ خود را مترجمی در حوزه‌ی تئاتر می‌داند، اما در کارنامه‌ی هنری‌اش تجربه‌ی بازیگری، فیلمسازی، فیلمنامه‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، نقد و دیگر رشته‌های هنری مربوط به تئاتر را نیز ...

|

رضا ایرانمنش در دیدار با هنرمندان گفت:

دلتنگ  صحنه هستم
رضا ایرانمنش در دیدار با هنرمندان گفت:

دلتنگ صحنه هستم

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان، حمید نیلی ، مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به همراه جمعی از هنرمندان  تئاتر کشور و استان با هنرمند جانباز ، بازیگر سینما و تلویزیون و تئاتر  «رضا ایرانمنش» دیدار و گفتگو  کردند. 

|

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

تالار مرکزی کرمان همچنان نیمه‌تمام است!
 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

تالار مرکزی کرمان همچنان نیمه‌تمام است!

پروژه‌ی ساخت تالار مرکزی در شهر کرمان وارد دوازدهمین سال خود شده و همچنان هم کامل نشده است. بنا به گفته‌ی مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان کرمان، این پروژه حدود ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل، به ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

|

نظرات کاربران