در حال بارگذاری ...
 • هیئت انتخاب سی و یکمین جشنواره تئاتر کرمان معرفی شد

  سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان از ۲۵ تا ۲۸ ابان ماه جاری در شهرستان سیرجان برگزار می شود

  به گزارش تئاتر کرمان،  با حکم مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان،  هیئت انتخاب سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان معرفی و آغاز به کار کرد.

  بابک دقیقی، مازیار رشیدصالحی و محسن ایرانمنش به عنوان هیئت بررسی و انتخاب آثار متقاضی در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان معرفی و  فرآیند بازبینی ها را به صورت فیلم و برخی آثار به صورت  زنده شروع شد .

  آثار متقاضی از شهرستان های کرمان، انار، رفسنجان، سیرجان ،کوهبنان و راور هستند.

  همچنین در  جلسه شورای سیاستگذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان که با حضور مدیرکل ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس انجمن نمایش و سایر اعضابرگزار شد ؛علاوه بر تصمیم گیری های نهایی در خصوص نحوه برپایی و میزبانی ،دو دبیر تخصصی و اجرایی این جشنواره نیز معرفی شدند. 

   طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، عبدالرضا قراری به عنوان دبیر تخصصی جشنواره و پور محسنی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سیرجان به عنوان دبیر اجرایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند.

   
  مطالب مرتبط

  دبیران تخصصی و اجرایی جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند

  دبیران تخصصی و اجرایی جشنواره تئاتر استان کرمان منصوب شدند

  در جلسه شورای سیاست گذاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان که با حضور مدیرکل ، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، رئیس انجمن نمایش و سایر اعضابرگزار شد، علاوه بر تصمیم گیری های نهایی در خصوص نحوه برپایی و میزبانی، دو دبیر تخصصی و اجرایی این جشنواره نیز ...

  |

  در آکادمی صحنه برگزار شد

نشست تخصصی پیوند بین سینما و تئاتر
  در آکادمی صحنه برگزار شد

  نشست تخصصی پیوند بین سینما و تئاتر

  هجدهمین نشست سینمایی«گراند سینما»، به‌مناسبت روز ملی سینما با محوریت پیوند سینما و تئاتر، با حضور جلیل امیری نویسنده و کارگردان تئاتر، امین شجاعی فیلم‌ساز، حمید عسکری منتقد و فیلم‌ساز، عبدالرضا قراری کارگردان تئاتر و رییس خانه هنرمندان کرمان برگزار شد.

  |

  یدالله آقاعباسی:

ریشه تعزیه به عنوان مراسم تماشایی به عصر صفویه برمی گردد
  یدالله آقاعباسی:

  ریشه تعزیه به عنوان مراسم تماشایی به عصر صفویه برمی گردد

  کتاب «تماشا در عصر صفوی؛ آیین‌ها و اقتدار تشیع» نوشته ژان کالمار با تجربه «یدالله آقا عباسی» به تازگی توسط انتشارات نمایش منتشر شده است. کتاب «تماشا در عصر صفویه» بخشی از این پژوهش کالمار است که به آیین‌های نمایشی این دوره پرداخته است.

  |

  یدالله آقاعباسی:

گفت‌وگو عشق می‌خواهد
  یدالله آقاعباسی:

  گفت‌وگو عشق می‌خواهد

  زمانی که از گفت‌وگو صحبت به میان می‌آوریم، منظور ما ارتباط است و برای این ارتباط، زبان مشترک لازم است. زبانی که طرف مقابل ما بتواند منظورش را به‌درستی به ما برساند. همچنین گفت‌وگو وزن متعادل می‌خواهد.

  |

  نظرات کاربران