در حال بارگذاری ...
مریم عبدالله نژاد بازیگر نمایش تجربه های اخیر

برگزاری جشنواره به صورت متمرکز اتفاق فرخنده ای است

مریم عبدالله نژاد بازیگر نمایش تجربه های اخیر با تئاتر کرمان گفتگویی انجام داده ایت که به این شرح است

به گزارش تئاتر کرمان، «مریم عبدالله نژاد» متولد 62 در رفسنجان با نمایش کله پوکها در سال 92 بصورت حرفه ای وارد عرصه تئاتر شد .سال 94 در تئاتر شام کوتاه کریسمس به کارگردانی امید طاهری بازی کرد و  همان سال در بخش جنبی جشنواره فجر به روی صحنه رفت . 
در سال 95 در تئاتر «برجک 37» ایفای نقش کرد و در  سال 97 در تئاتر «زنان مهتابی» بازی کرد و برای همین کار جایزه دوم بازیگر زن جشنواره تئاتر استان را دریافت کرد . او درباره «تجربه های اخیر» گفت : گروه ما از اسفند سال قبل تمرین ها «تجربه های اخیر» رو شروع کرد. با توجه به عدم وجود مکان مناسب برای تمرین در رفسنجان گروه با مشکلات متعددی رو به رو شد .  به هر حال با همت تمام اعضای گروه به خصوص آقای سجادی کارگردان کار موفق شدیم شهریورماه در کرمان اجرای عموم را انجام دهیم . 

وی درباره برگزاری جشنواره بصورت متمرکزبه خبرنگار ما گفت : برگزاری جشنواره به صورت متمرکز اتفاق بسیار فرخنده ای است که دوسال اخیر در استان کرمان اتفاق افتاده است . دیدن کارهای سایر دوستان در سطح استان، ملاقات کسانی که  کارتئاتر انجام میدهند و حال و هوای جشنواره که باعث میشود  اهالی تئاتر به یک دیگر  نزدیکتر شوند .
امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و باعث  انگیزه بیشتر برای کار و فعالیت شود . 

عبدالله نژاد اضافه کرد : واقعیت این است  که کسانی که کار تئاتر انجام میدهند معمولا حامی ندارد و صرفا عشق و علاقه به تئاتر و جشنواره میتواند  هم از نظر اقتصادی هم از نظر معنوی ایجاد انگیزه کند . 

تئاتر «تجربه های اخیر» در دومین روز از جشنواره تئاتر استان در تالار فردوسی به کارگردانی حمید سجادی به روی صحنه رفت . 
نظرات کاربران