در حال بارگذاری ...
به مناسبت میزبانی از جشنواره تئاتر استان‌کرمان:

بازگشایی تالار فردوسی با کمدی «این حیوان شگفت انگیز»

تالار فردوسی سیرجان به مناسبت میزبانی از جشنواره تئاتر استان‌کرمان، با سیستم نور تجهیز، و اجراهای عمومی تئاتر در آن از سر گرفته شد.

به گزارش تئاتر کرمان،  تالار فردوسی سیرجان پس از طی مراحل طولانی بهسازی، سرانجام به مناسبت میزبانی از جشنواره تئاتر استان‌کرمان، با سیستم نور تجهیز، و اجراهای عمومی تئاتر در آن از سر گرفته شد. نخستین نمایشی که در این تالار اجرا می‌شود، «این حیوان شگفت انگیز» نام دارد و محصول کارگاه آموزشی استاد صدرالدین زاهد است که بهار و تابستان امسال با همکاری موسسه معراج اندیشه، آموزشگاه نمایش نو و اداره فرهنگ‌و ارشاد اسلامی برگزار شد.‌

این نمایش برگرفته از داستان‌های کوتاه آنتوان چخوف است و کارگردانی مشترک آن را صدرالدین زاهد و امیرحسین طاهری بر عهده دارند.‌ تازه‌ترین نمایش گروه نیما از یکم تا پانزدهم آذرماه، ساعت ۱۸:۳۰، بر روی صحنه می‌رود.

این نمایش کمدی در تابستان امسال به دلیل آماده نبودن تالار تئاتر سیرجان، در شهر کرمان اجرا شد و مورد استقبال فراوان علاقه مندان تئاتر قرار گرفت.‌ اینک با تجهیز و بازگشایی تالار فردوسی، فرصت برای سیرجانی ها نیز فراهم شده است تا شاهد اجرای این تئاتر باشند.
نظرات کاربران