در حال بارگذاری ...
با مشخص شدن تالارهای نمایشی جشنواره تئاتر فجر

«چاقوی دم کرده ی شب» در تالار حافظ اجرا می شود

با حفظ موارد و نکات بهداشتی، تعدادی از تالارهای نمایشی با ظرفیت ۵۰ درصدی پذیرای آثار و مخاطبان سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در ایام برگزاری این رویداد هستند.

به گزارش کرمان تئاتر به نقل از روابط عمومی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر، تالارهای نمایشی آثار صحنه‌ای و رادیو تئاتر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر اعلام شدند.
نمایش‌های بخش صحنه‌ای جشنواره در تالار وحدت، مجموعه تئاترشهر با اختصاص 4 سالن اصلی، چارسو، قشقایی و سایه، تالار مولوی، تالار حافظ، تماشاخانه ایرانشهر با دو سالن استاد ناظرزاده کرمانی و استاد سمندریان به روی صحنه می‌روند. همچنین در سالن عباس جوانمرد خانه تئاتر آثار رادیوتئاتر اجرا خواهند شد.

نمایش « چاقوی دم کرده ی شب » تولید آموزشگاه ازاد هنرهای نمایشی صحنه کرمان و به کارگردانی جلیل امیری هفدهم بهمن ماه در تالار حافظ در بخش مسابقه صحنه ای جشنواره تئاتر فجر به روی صحنه می رود.
گفتنی است همه آثار این بخش با رعایت موارد و نکات بهداشتی و اعمال محدودیت‌هایی جهت مقابله با کرونا و ظرفیت 50 درصدی اجرا خواهند شد
مطالب مرتبط

چاقوی دم کرده‌ی شب به فجر راه یافت

چاقوی دم کرده‌ی شب به فجر راه یافت

۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر طبق فراخوان، برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها و مهمان در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این رویداد حضور دارند.

|

مهدی حشمتی هنرمند و کارگردان تئاتر:

آسیب تئاتر کرمان روشنفکرنمایی است
مهدی حشمتی هنرمند و کارگردان تئاتر:

آسیب تئاتر کرمان روشنفکرنمایی است

مهدی حشمتی از هنرمندان شاخص تئاتر کرمان است که به خصوص در سال‌های اخیر حضور موثر و مهمی در عرصه هنرهای نمایشی داشته است او دانش آموخته کارشناسی ادبیات نمایشی است و تاکنون به عنوان بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان در آثار متعددی حضور داشته است.

|

نظرات کاربران