در حال بارگذاری ...

ثبت‌نام از اهالی رسانه برای تماشای آثار جشنواره تئاتر فجر آغاز می‌شود

با ارائه سازوکاری براساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مرحله ثبت نام اهالی رسانه برای تماشای آثار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر از روز سه شنبه ۳۰ دی آغاز می شود و تا روز جمعه ۳ بهمن ماه ادامه دارد.

به گزارش تئاتر کرمان، و به نقل از   روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ثبت نام اهالی رسانه برای تماشای آثار سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با ارائه سازوکاری براساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی از سه شنبه 30 دی آغاز می‌شود.

روابط‌عمومی این رویداد ضمن اعلام این خبر، توضیحاتی را خطاب به اهالی رسانه به شرح زیر اعلام کرد:

اهالی محترم رسانه

با سلام و احترام؛

روابط‌عمومی سی‌ونهمین جشنواره تئاتر فجر لازم می‌داند قبل از ثبت نامِ شما با توجه به شرایط خاص امسال به جهت شیوع ویروس کرونا چند نکته را به اطلاع برساند:

1. ضرورت ثبت‌نام و پر کردن این فرم به جهت صدور بلیت الکترونیکی برای حضور در تماشاخانه‌های درگیر جشنواره امسال است. بدون شک شرایط امسال به گونه‌ای است که ستاد جشنواره نمی‌تواند همانند سال های گذشته ضمن دعوت از همه شما عزیزان بر حضورتان در تالارها هم اصراری داشته باشد. به همین جهت و به منظور تماشای آثار جشنواره امسال کدی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با آن می‌توانید  از بستر فضای مجازی و در پلتفرمی که معرفی خواهد شد آثار را تماشا کنید اما برای بهره‌مندی از ظرفیت 50 درصدی صندلی‌ها لازم است که نسبت به ثبت‌نام در این فضا برای دریافت بلیت اقدام کنید.

2. امسال برای حضور شما عزیزان در جشنواره کارتی صادر خواهد شد که معرف شما خواهد بود و برای حضور در فضاهای عمومی تالارها تعریف شده است اما تماشای نمایش ها به صورت حضوری صرفا از طریق ارائه بلیت الکترونیکی اتفاق خواهد افتاد که از طریق کد دیگری به جز کدی که در بند یک توضیح داده شد، قابل دسترسی است.

3. یکی از الزامات وزارت بهداشت جهت بازگشایی تماشاخانه‌ها و بهر‌مندی از ظرفیت 50 درصدی، ارائه کد ملی افرادی است که متقاضی حضور در تالارها می شوند همانند نظام خرید بلیت هواپیما و قطار با استفاده از کد ملی از سیستم آزمایشگاهی و بیمارستانی کشور در مورد مبتلایان و گذشتن ۱۴ روز از زمان تست مثبت کرونا استعلام گرفته می‌شود.

4. دو بخش آپلود «معرفی نامه رسانه» و «نمونه کارهای مرتبط با حوزه تئاتر یا جشنواره تئاتر فجر» برای خبرنگاران محترم خبرگزاری های رسمی و رسانه هایی که صفحه سینما و تئاتر مستقل دارند الزامی نیست.

اهالی رسانه و نمایندگان خبری آن‌ها می توانند از روز سه شنبه 30 دی تا جمعه 3 بهمن با مراجعه به سایت https://fitf.theater.ir/fa/form_data/add/form_id=162 نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و وارد کردن اطلاعات خود اقدام کنند.

سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر به دبیری حسین مسافرآستانه 11 تا 20 بهمن 99 برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

عبدالرضا قراری، رییس انجمن نمایش استان:

جشنوارۀ تئاتر، آیینۀ تمام‌نمای تئاتر استان نیست
عبدالرضا قراری، رییس انجمن نمایش استان:

جشنوارۀ تئاتر، آیینۀ تمام‌نمای تئاتر استان نیست

عبدالرضا قراری، رییس انجمن نمایش استان گفت: برگزاری جشنواره‌های هنری، همواره موافقان و مخالفانی داشته و برخی بر این باورند که «مسابقه» برای تئاتر، امری بیهوده‌ای است.

|

بوف کور به روی صحنه رفت

بوف کور به روی صحنه رفت

این نمایش قرار بود در آذر ماه ۹۹ به روی صحنه برود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا اجرای عموم آن به تعویق افتاد .

|

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

گروه‌های تئاتر تا سقف ۳۰ میلیون تومان حمایت خواهند شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

گروه‌های تئاتر تا سقف ۳۰ میلیون تومان حمایت خواهند شد

بر اساس هماهنگی انجام شده اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از گروه هایی که در ایام کرونا آمادگی اجرا در فضای مجازی را داشته و ثبت نام کرده باشند ؛طی شرایطی تا سقف ۳۰ میلیون تومان حمایت خواهد کرد .

|

نظرات کاربران