در حال بارگذاری ...
نمایش برگزیده جشنواره تئاتر کرمان

چاقوی دم کرده ی شب به روی صحنه رفت

برف همه ی راه های ارتباطی شهری کوچک را با دنیا قطع کرده است , اکنون کسی باید در این قحطی کاری کند

به گزارش تئاتر کرمان، نمایش «چاقوی دم کرده ی شب» اثر برگزیده جشنواره تئاتر کرمان در محل تئاتر شهر کرمان به روی صحنه رفت.

این نمایش به نویسندگی «رضا گشتاسب» و کارگردانی جلیل امیری است که در آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی صحنه تولید شده و نمایشنده تئاتر کرمان در جشنواره تئاتر فجر است .

بازیگران این نمایش عباتند از : 

بازیگران :

 رضا شریفی، زهرا جمشیدی، فاطمه حمیدی، مجتبی احسان فر، مینا ابراهیمی، آوا عامری، وانیا مژدهی، دانیال بهجت، آرین پورطاهری و آریوسام امیری

همچنین الهه گیلی، علی عسکری،پریسا شاهمرادی،شهرزاد بهجت،فاطمه حبیبی،باران ابراهیمی و سامان پهلوان از عوامل این نمایش هستند.

موسیقی این اثر به صورت زنده اجرا می شود که توسط رضا شیخ زاده و امید حسینی ساخته شده است

در خلاصه  «چاقوی دم کرده ی شب» آمده است :برف همه ی راه های ارتباطی شهری کوچک را با دنیا قطع کرده است , اکنون کسی باید در این قحطی کاری کند و ....

سرپرست گروه صحنه و مدر آکادمی صحنه مهدی حشمتی است .

این نمایش تا تاریخ 15 بهمن ماه هر شب ساعت 18 در مجموعه تئاتر شهر کرمان  به روی صحنه میرود و خرید بلیط از طریق سایت تیوال امکان پذیر است 

 
مطالب مرتبط

چاقوی دم کرده‌ی شب به فجر راه یافت

چاقوی دم کرده‌ی شب به فجر راه یافت

۲۸ اثر منتخب از نمایش‌های رسیده به دبیرخانه سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر طبق فراخوان، برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر استان‌ها و مهمان در بخش مسابقه نمایش‌های صحنه‌ای این رویداد حضور دارند.

|

مهدی حشمتی هنرمند و کارگردان تئاتر:

آسیب تئاتر کرمان روشنفکرنمایی است
مهدی حشمتی هنرمند و کارگردان تئاتر:

آسیب تئاتر کرمان روشنفکرنمایی است

مهدی حشمتی از هنرمندان شاخص تئاتر کرمان است که به خصوص در سال‌های اخیر حضور موثر و مهمی در عرصه هنرهای نمایشی داشته است او دانش آموخته کارشناسی ادبیات نمایشی است و تاکنون به عنوان بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان در آثار متعددی حضور داشته است.

|

نظرات کاربران