در حال بارگذاری ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبرداد:

تئاتر شهر کرمان آماده بهره برداری است

محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در دیدار با منتخبین هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان ضمن تبریک به منتخبین از تلاش‌های صورت گرفته در دوره گذشته تشکر و قدردانی کرد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از کرمان، محمدرضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در دیدار با منتخبین هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان ضمن تبریک به منتخبین از تلاش‌های صورت گرفته در دوره گذشته تشکر و قدردانی کرده و گفت:برگزاری انتخابات در حوزه هنرهای نمایشی یکی از فرصت‌های بی بدیلی است که هنرمندان به راحتی می‌توانند اداره حوزه کاری خود را به افرادی از صنف خود واگذار کنند که دارای برنامه،رزومه کاری مشخص و قابل قبول و مورد اعتماد هستند.
علیزاده در ادامه تصریح کرد:از اقدامات موثری که می‌توان از آن به عنوان نقطه عطفی در توسعه هرچه بیشتر این هنر ارزشمند در استان کرمان اشاره کرد،تجهیز و بازسازی ساختمان تئاتر شهر بود که به طور کامل به انجمن هنرهای نمایشی استان واگذار شد.

این سالن با حجم سرمایه گذاری قابل توجهی در اختیار هنرمندان قرار گرفت که با اضافه شدن این سالن مجموعه سالن‌های اختصاصی نمایش استان به هشت رسید.
وی در ادامه افزود:امیدوارم با همگرایی و تشریک مساعی بین همه هنرمندان تئاتر استان شاهد اتفاقات خوبی از جمله اجرا‌های پیوسته حضور علاقه‌مندان در سالن‌های تئاتر استان باشیم.

در پایان این نشست مهدی بذرافشان با اکثریت آرا اعضا هیات مدیره به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان معرفی شد.
مطالب مرتبط

مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان اعلام کرد

سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان از نهم تا دوازدهم آذرماه برگزار می شود
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان اعلام کرد

سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان از نهم تا دوازدهم آذرماه برگزار می شود

جشنواره امسال استان کرمان با شعار «تئاتر داستان همیشه جاری » و با توصیه مقامات بهداشتی استان کرمان به منظور جلوگیری از همه گیری بیماری کرونا امسال نیز همچون دو سال گذشته به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

|

نظرات کاربران