در حال بارگذاری ...
مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان خبر داد :

پخش زنده آثار سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان

مهدی بذرافشان ؛ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان ؛ از پخش زنده آثار سی و سومین جشنواره تئاتر کرمان خبر داد

به گزارش تئاتر کرمان، مهدی بذرافشان ؛ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان ؛ از پخش زنده آثار سی و سومین جشنواره تئاتر کرمان خبر داد.

وی گفت : سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان از سه شنبه نهم تا پنج شنبه 12 آذر ماه در شهرستانهای ؛کرمان، زرند، سیرجان، رفسنجان و شهربابک به مدت سه روز و به صورت غیر متمرکز برگزار خواهد شد .

بذرافشان افزود : از آن جایی که این جشنواره با توجه به توصیه مقامات بهداشتی استان به منظور جلوگیری از همه گیری بیماری کرونا به صورت غیر حضوری برگزار می شود ،ستاد اجرایی جشنواره با ایجاد شرایط پخش زنده اجراها ؛ این امکان را فراهم کرده تا علاقه مندان ،از دیدن اثار راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره استفاده نمایند .

 مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان  ادامه داد: بر  این اساس  علاقه‌مندان به آثار نمایشی می توانند آثار راه یافته به سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان را از صفحه آپارات ویژه جشنواره و  همچنین صفحه اینستاگرام انجمن هنرهای نمایشی استان کرمان به صورت زنده مشاهده نمایند ضمن این که در شهر کرمان نمایش زنده آثار در مجموعه تئاتر شهر کرمان به صورت زنده پخش خواهد شد .

 

پخش زنده از آپارات :  Aparat/kermatheatre_anjoman/live 

 پخش زنده از صفحه انجمن تئاتر کرمان در پلت فرم اینستاگرام  : Kermantheatre_angoman
مطالب مرتبط

دبیر تخصصی سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان اعلام کرد:

آثار جشنواره به صورت آنلاین در تئاتر شهر کرمان پخش می‌شوند
دبیر تخصصی سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمان اعلام کرد:

آثار جشنواره به صورت آنلاین در تئاتر شهر کرمان پخش می‌شوند

آثار اجرا شده در جشنواره به صورت آنلاین از طریق درگاه‌های انجمن به نشانی: اینستاگرام kermanthatre_anjoman@ و سایت آپارات به نشانی: aparat/kermantheatre_anjoman/live در اختیار علاقه مندان به تئاتر قرار خواهد گرفت

|

نظرات کاربران