در حال بارگذاری ...
 • رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند

  جشنواره رویدادی مهم برای شهرستان زرند است

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند با اشاره به اینکه این جشنواره رویدادی مهم برای شهرستان زرند است، اظهارداشت: اختتامیه جشنواره تئاتر استان کرمان باعث می شود تا هنرمندان عرصه تئاتر زرند پیشرفت کنند

  به گزارش تئاتر کرمان، احمد رشیدی  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند با اشاره به اینکه این جشنواره رویدادی مهم برای شهرستان زرند است، اظهارداشت: اختتامیه جشنواره تئاتر استان کرمان باعث می شود تا هنرمندان عرصه تئاتر زرند پیشرفت کنند.

   

  وی ابراز داشت: در طی امسال 17 گروه نمایش در این جشنواره حضور داشتند که از این تعداد 8 گروه به عنوان گروه های برگزیده انتخاب می شوند تا به صورت ادواری در شهرستان های استان کرمان اجرا داشته باشند.

   

  احمد رشیدی افزود: از این 8 گروه برگزیده نیز 2 گروه آن در اختتامیه جشنواره تئاتر استان کرمان به عنوان گروه های برتر انتخاب شده و به جشنواره تئاتر فجر راه پیدا می‌کنند.

   

  وی عنوان کرد: از شهرستان زرند دوگروه نمایش باران به کارگردانی احمدرشیدی و مضحکه در معرکه به کارگردانی سجاد منصوری در جمع گروه های برگزیده تئاتر از شهرستان های کرمان، سیرجان، رفسنجان، انار، بردسیر، بافت و راور حضور دارند.

   

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند اذعان داشت: آئین اختتامیه و مراسم اهدا جوایز بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان کرمان با حضور مسئولین استان کرمان و هنرمندان شهرستانهای استان کرمان در ۲۷ شهریور ماه در تالار بزرگ شهر زرند برگزار خواهدشد.

   

  وی اضافه کرد: بدون تردید میزبانی این رویداد کمک شایانی به توسعه زیرساختها، توجه به تئاتر زرند و آشنایی تماشاگران با سطح تئاتر استان خواهد داشت.

   

  رشیدی ادامه داد: شهرستان زرند کم کم باید آماده ایفای نقش جدی تر و بیشتر در تئاتر استان کرمان شود.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران